popis montáže

Systém Fibaro je jednoduché nainštalovať kdekoľvek, či už ide o rodinný dom, byt alebo kanceláriu. Nespornou výhodou je, že inštalácia vďaka bezdrôtovej komunikácii systému a jeho miniatúrnym komponentom je realizovaná bez nutnosti poškodenia omietky, sekania stien, ťahania nových rozvodov alebo celkovej rekonštrukcie budovy. Fibaro poskytuje plné ovládanie a automatizáciu Vášho domu, dokonca nie je nutné vymeniť ani vypínače. Systém Fibaro sa adaptuje na Vaše požiadavky a to ho odlišuje od konkurencie a posúva na vyššiu úroveň.

FIBARO_instalacia

3 minútová montáž

Priemerne montáž 1 modulu trvá približne 3 minúty. Stačí zložiť kryt vypínača, odpojiť od neho káble, jednoducho pripojiť modul Fibaro k elektrickému rozvodu a vypínaču a následne namontovať vypínač späť na stenu (Pozor! Nezabudnite vypnúť prúd ističom). V jednoduchosti je krása, všetko hotové za pár minút a o tom Systém Fibaro je.

rýchla inštalácia

Miniatúrne rozmery

Moduly systému Fibaro svojimi rozmermi 42,5 mm x 37 mm x 15,9 mm patria medzi najmenšie riadiace moduly na svete. Okrem toho, že sú vysoko kompaktné, sú vyrobené z kvalitných materiálov a vzhľadom nato aj vysoko spoľahlivé.

najlepší systém domácej automatizácie

Jednoduchá a neinvazívna inštalácia

Moduly zasahujúce do elektroinštalácie napriek jednoduchej inštalácii by mali byť kvôli Vašej bezpečnosti nainštalované elektrikárom alebo inou kvalifikovanou osobou. Obrázok nižšie popisuje ako jednoducho vyzerá zapojenie modulov. V tomto prípade ide o stmievač.

inteligentné domy

Spárovanie zariadenia s riadiacou jednotkou HC2

Dokončenie inštalácie prebieha spárovaním pripojeného modulu a riadiacej jednotky HC2. Je potrebné prepnúť riadiacu jednotku HC2 do učiaceho sa režimu (“learning mode“) a následne stlačiť 3 krát tlačidlo, pod ktorým je modul pripojený. Vďaka inovatívnej technológii Z-Wave moduly v systéme Fibaro môžu ľahko komunikovať s riadiacou jednotkou HC2 a zároveň montáž domácej automatizácie ostáva jednoduchá a vzhľadom na nepotrebnosť rekonštrukcie aj finančne nenáročná.

Bezpečnostné systémy
Home center 2

NÁJDETE NÁS

KONTAKT

NAJNOVŠIE KOMENTÁRE