profesionálny detektor dymu - Fibaro
Fibaro požiarny detektorFibaro smoke sensorOchrana proti požiaru

Fibaro detektor dymu

64,99 €

FIBARO detektor dymu svojou vysokou citlivosťou zabezpečí ochranu proti požiaru Vašej rodine a majetku. Elegantné miniatúrne prevedenie dokonale zapadne do Vášho interiéru.

Katalógové číslo: FGSS-001. Kategórie: .

Bližšie informácie

dymový senzor

INTELIGENTNÝ AJ PEKNÝ

Detektor dymu FIBARO v sebe kombinuje modernú technológiu i zaujímavý dizajn. Medzi jeho prednosti patrí nielen zabudovaný optický a zvukový alarm, ale aj minimalistický vzhľad s hladkým povrchom a jemnými krivkami. Keďže detektor dymu býva zvyčajne namontovaný na viditeľnom mieste, musí aj dobre vyzerať a nepokaziť tak celkový dojem. Ide o najmenšie zariadenie svojho druhu na trhu.

dymový  požiarny senzor

Minimalistický design

Minimálne rozmery, jemné línie, hladký povrch. Pri kombinácií všetkých prvkov sa nám podarilo vyrobiť najkrajší detektor dymu na svete.

Optický a zvukový alarm

Detektor dymu Fibaro vás informuje o možnom nebezpečí pomocou RGB LED svetla zabudované sirény.

Vybrúsená mriežka

Mriežka na detektore dymu FIBARO neslúži len na okrasu. Je jednou z najvyspelejších častí zariadenia, pretože umožňuje detekciu aj najmenšieho množstva dymu.


STOPERCENTNÁ OCHRANA

Keďže niektoré materiály horia aj bez dymu, detektor dymu FIBARO je vybavený teplotným senzorom. Na odhalenie požiaru tak nepotrebuje veľké množstvo dymu, postačí mu aj náhla zmena teploty. Na prudkú zmenu i vysokú teplotu vás detektor rýchlo upozorní.

Dymový požiarný seznzor

MINIATÚRNE PREVEDENIE

Detektor dymu Fibaro je jeden z najmenších detektorov svojho druhu na trhu. Špičková technológia  výroby nám umožnila jeho súčiastky zmenšiť ale zároveň  zachovať  kvalitu najvyspelejšieho detektoru dymu na trhu


MNOŽSTVO MOŽNOSTÍ S JEDNIM DETEKTOROM

Pri navrhovaní detektoru dymu sme mysleli na všetky možné druhy jeho použitia ako napríklad  napájanie, samostatné použivanie, pripojenie k existujúcej zabezpečovacej ústredni, drôtovej alebo bezdrôtovej komunikácií. A výsledok je univerzálny detektor dymu, ktorý môžeme inštalovať kamkoľvek, bez ohľadu na dostupné napájanie alebo káble. A preto Fiabro detektor dymu Vám splní všetky vaše požiadavky.

požiarný detektor dymu
požiarný detektor dymu
požiarný senzor dymu

Napájanie z batérie alebo z elektrickej siete

Detektor je možné zapojiť na 12 alebo 24 Voltov. Môžte aj jednosmerne. V prípade ako ho necháte fungovať na batériu , budete mať až 3 roky užívania bez potreby dobytia.

Spolupracuje zo zabezpečovacími ustredňami

Detektor môžete pripojiť na ľubovolnú zabezpečovaciu ustredňu.

Drôtový alebo bezdrôtový

Ak máte hrubé betónové steny, ktoré bránia rádiovému prenosu, tak môžete detektor dymupripojiť káblom.


VY ROZHODUJETE

 

Inteligentný dom Vás a Vašu rodinu môže ochrániť pred hroziacim nebezpečenstvom. V konečnom dôsledku sami rozhodnete, ako má systém postupovať pri odhalení nebezpečenstva – v prípade požiaru môže detektor vytiahnuť žalúzie, otvoriť garážové dvere i farebne zvýrazniť únikovú cestu

Požiarný detektor dymu

NASTAVENIE CITLIVOSTI

Nastavenie citlivosti je pre správnu činnosť detektoru dymu FIBARO veľmi dôležité. V kuchyni môže spustenie alarmu vyvolať aj vyprážanie mäsa, preto je vhodné citlivosť senzoru znížiť. V ostatných miestnostiach naopak môžete využiť maximálnu ochranu.

Nastavenie citlivosti požiarneho dymového senzoru

ochrana pred neoprávneným zasahom

DETEKCIA NEOPRÁVNENEJ MANIPULÁCIE

Keďže neoprávnený zásah do umiestnenia detektoru môže byť pre Vašu domácnosť nebezpečný, budete informovaní o každom pokuse zariadenie premiestniť či rozobrať.


KONTROLA PRIPOJENIA A  ( Z-Wave ) SIGNÁLU

Riadiaca jednotka Home Center kontroluje fungovanie detektoru dymu FIBARO v pravidelných hodinových intervaloch. Každý zistený problém vám okamžite oznámi, čím zaistí rýchlu reakciu a nápravu. Samozrejmosťou je aj dohľad nad kvalitou signálu Z-Wave, ktorý máte pod kontrolou pomocou vstavaného RGB LED indikátora.

Fibaro dymový senzor
Fibaro komlet  smart home

Vstavaný požiarny dymový tester

VSTAVANÝ TESTER

Bezchybná komunikácia garantuje bezpečie Vašeho domova. Detektor dymu Fibaro je zariadenie z akumulátorom, ktoré pravidelne testuje dosah siete  Z-Wave a taktiež aj audio test, aby Home Center garantoval svoju bezchybnú funkčnosť. Je to veľmi efektívny proces, ktorý prebieha pravidelne každých 5 sekúnd. Test je možné vyvolať ručne.

Farebné informácie

Detektor dymu vás informuje farbou diódy. Keď sa integrovaná  LED zafarbi na zeleno, tak to znamená, že všetko funguje ako má a vy ste v bezpečnom  prostredí..


POMOCNÍK PRI VARENÍ

Niekedy sa stáva, že po varení zabudneme vypnúť použité spotrebiče. S detektorom dymu FIBARO Vám však nehrozí ani len pripálené mäso, pretože o podozrivom stave kuchynských zariadení vás ihneď poinformuje.

 

Fibaro pomocnik v kuchyni detektor dymu

AJ NAJMENŠIE MNOŽSTVO DYMU BUDETE MAŤ V PREHĽADNOM GRAFE

 Čierna skrinka detektoru dymu zaznamenáva všetky informácie o vzniky dymu a teplote, aj bez toho aby vznikol poplach,  všetky informácie o úrovní dymu sú posielané do centrálnej jednotky. A v prehľadnom grafe si môžete pozrieť aj to najmenšie množstvo dymu, ktoré detektor zistil.

Požiarny detektor dymu, citlivosť a zaznamenávanie do grafu

PREHĽAD POPLACHOV

Každý poplach sa zaznamenáva v detektoru a ten ho posiela do centrálnej jednotky a môžete si ho pozrieť kdekoľvek z vášho počítača alebo telefónu

Fibaro detektor dymu , zaznamenávanie poplachov

Pozrite si video ako funguje FIBARO dymový senzor


Recenzie

Zatiaľ niesú žiadne hodnotenia.

Iba prihlásení zákazníci ktorý tento produkt kúpili môžu produkt ohodnotiť.

NÁJDETE NÁS

KONTAKT

NAJNOVŠIE KOMENTÁRE