Bezdrôtové riadenie budov - Fibaro HC Lite
Fibaro router - Home Center LiteRiadiaca jednotka FibaroRiadiaca jednotka - GateDomáca automatizácia

Fibaro Home Center Lite

279,00 €

Riadiaca jednotka Home Center Lite je mozgom inteligentnej domácnosti. Miniatúrne rozmery, vysoký výkon, moderný dizajn a jednoduché užívateľské rozhranie z nej robia skvelý nástroj domácej automatizácie.

Katalógové číslo: FGHCL. Kategórie: .

Bližšie informácie

EFEKTÍVNE RIEŠENIE

Fibaro Home Center Lite je malý prístroj s obrovským potenciálom. Okrem rýchlosti a efektívnosti zaujme aj cenovou dostupnosťou. Vďaka nemu máte svoj domov pod kontrolou pomocou mobilného telefónu PC či tabletu.

Fibaro home center lite inteligentný pomocník

Neuveriteľné rýchle a efektívne riešenie

HC Lite je malý a kompaktný prístroj s obrovským potenciálom. Neuveriteľné rýchly a efektívny, ale zároveň cenovo dostupný. Ovládajte svoj domov odkiaľkoľvek na svete pomocou mobilného telefónu, tabletu alebo notebooku. Užívajte si svet využívajúci špecialít a pohodlia, ktorý prináša systém FIBARO.


MINIATÚRNY POMOCNÍK

Jedná malá škatuľka skrýva nekonečné príležitosti. HC Lite je kompaktné bezdrôtové zariadenie, ktoré si Vás získa jednoduchým, pohodlným ovládaním a inovatívnou technológiou.

rozmery zariadenia fibaro home center lite inteligetneho pomocníka vo vašom dome
Fibaro home center lite

FIBARO HOME CENTER LITE JE TU PRE VÁS

Prioritou systému FIBARO je bezpečnosť a komfort Vašej rodiny. Home Center Lite prináša technologické novinky, ktoré sú podporené minimalistickým a moderným dizajnom. Naučte sa pracovať so systémom, ktorý bude vyhovovať Vašim zvyklostiam a potrebám

Fibaro home center lite a notbook

RIADIACE CENTRUM

Aplikácia FIBARO sa stane novým jadrom kontroly Vášho domova. Všetky ikony, názvy a tabuľky pri jej nastavovaní si môžete upraviť a prispôsobiť. Aplikácia FIBARO kladie dôraz na príjemné používateľské prostredie na flexibilitu i zrozumiteľnosť ovládania.

Fibaro Home Center lite a ovkladanie tabletom

BEZ PRESTAVBY

Home Center Lite funguje na princípe bezdrôtovej komunikácie s využitím protokolu Z-Wave. Inštalácia systému teda nevyžaduje žiadny zásah do Vášho domáceho usporiadania či stavebné úpravy. Riadiaca jednotka je vybavená výkonným a energeticky úsporným procesorom Cortex A8, vďaka ktorému môžete spravovať až 230 zariadení súčasne.

Väčšia kontrola nad domácimi multimédiami

Nový regulátor Home Center Lite umožňuje ešte väčšiu integráciu domácich multimédií. Ovládajte vašu TV, domáce kino, Hi-Fi a ostatné zariadenia s FIBARO aplikáciou. Hrajte sa s scénami a zdieľaním, prepínajte kanály a upravujte hlasitosť. Používajte FIBARO, už nebudete potrebovať diaľkový ani iný ovládač. Všetko zvládnete s Vaším inteligentným telefónom alebo tabletom. A ešte všetky tieto zariadenia môžu pracovať nezávisle na sebe.

Ovládanie všetkách zariadení  tabletom vďaka fibaro home center

SLEDOVANIE SPOTREBY

Systém FIBARO dokáže sledovať históriu i aktuálnu spotrebu elektrickej energie, vrátane rozpoznania zariadenia s najvyššou spotrebou. Získané štatistiky ľahko vyčítate z pripravených grafov, na základe ktorých môžete odhadnúť celkové vyúčtovanie energie.

STRÁŽCA BEZPEČIA

Bezpečnosť domova je pre FIBARO jednou z hlavných priorít. Preto budete okamžite informovaný o každej potenciálnej hrozbe. Systém dokáže odstaviť vodu v prípade netesniaceho potrubia či vyvetrať pri poškodení prívodu plynu. Pokus o vlámanie rýchlo odhalí a okrem spusteného alarmu dostanete záznam z bezpečnostných kamier priamo do mobilného telefónu.

 

 

Fibaro home center lite signalizuje požiarny poplach na tablete

Magická záhrada

Dobre udržiavaný trávnik pred Vaším domom nebude vyžadovať Vašu veľkú pozornosť. Inteligentný systém Fibaro Vám zaleje záhradu presne v tej chvíli, keď bude treba, v závislosti od počasia presným množstvom vody. Fibaro nenechá Vaše rastliny vyschnúť v suchom počasí a zabráni prílišnému zalievaniu rastlín.

fibaro polievanie záhrady
Fibaro - Správné množstvo vody, v závislosti na počasia
Oneskorené zalievanie, ked su dažde sú okávané
Zalievanie naplánované na každý deň v týždni

Správne množstvo vody, v závislosti od počasia

Oneskorené zalievanie, keď sú dažde očakávané

Zalievanie naplánované na každý deň v týždni


VŽDY IDEÁLNA TEPLOTA

Systém FIBARO Vám umožní naprogramovať optimálnu teplotu za každých okolností. Aj keď ste ešte v práci, na diaľku si môžete nastaviť vyhovujúcu teplotu, aby ste sa vrátili do príjemného prostredia. Rovnako si môžete načasovať primeranú teplotu pri vstavaní i zaspávaní.


NESKRYJETE SA

Vďaka GEO – lokalizácii Vám systém vždy napovie, kde sa práve nachádzajú vaši rodinní príslušníci. Keď opustíte domov, riadiace centrum vypne všetky nepoužívané zariadenia, no zároveň simuluje vašu prítomnosť v dome, aby odradil zlodejov.

Fibaro lokalizacia

FUNGUJE VŠADE

Prostredníctvom mobilnej aplikácie FIBARO ľahko zistíte, ktoré spotrebiče ste doma nechali zapnuté a kedykoľvek ich môžete vypnúť. Vzdialený prístup k systému funguje zo všetkých miest na svete. Na diaľku dokážete monitorovať bezpečnosť, sledovať energie i šetriť náklady. Takisto môžete ovládať prevoz zariadení a kontrolovať, koľko času vaše deti strávia pri televízore či pri počítači.

image13_hclite
Fivaro môžete ovladať z auta alebo mont everestu

Fibaro home center lite a jeho ovladanie cez tablet

Celá história vo Vašich rukách

S FIBARO systémom môžete sledovať, koľko času Vaše deti strávia u televízora, počítača alebo hernej konzoly. Je to ideálne riešenie pre plánovanie – koľko hodín môžu Vaše deti hrať alebo sledovať svoje obľúbené filmy. Vytvorte rozvrhy alebo diaľkovo ovládajte prevádzku zariadení.

image15_hclite_eng

MOŽNOSTI  ROZŠÍRENIA

Home Center Lite je modulárne  zariadenie. Systém pracuje len lokálne? Pripojte napájanie a je pripravený na použitie. Chcete spravovať svoj domov na diaľku? Pripojte Home Center Lite k internetu a pripájajte sa odkiaľkoľvek. Riadenie domácnosti, lokalizácia členov domácnosti alebo monitorovanie zaznamov z bezpečnostných kamier kedykoľvek a za každých okolností? Náhradné batériový modul a GSM vám umožní sledovať senzory stavu batérií, a to aj v prípade prerušenia napájania v budove. Home Center Lite je ovládač, ktorý potrebujete. Upravte jeho nastavenie podľa vlastných potrieb a preferencií. Realizujte svoje túžby a poskytnite pohodlie a bezpečnosť Vašej rodine.

Fibaro home center lice z bateriou

Recenzie

Zatiaľ niesú žiadne hodnotenia.

Iba prihlásení zákazníci ktorý tento produkt kúpili môžu produkt ohodnotiť.

NÁJDETE NÁS

KONTAKT

NAJNOVŠIE KOMENTÁRE