magnetický senzor na dvere a okná
inteligentné magnetické senzoryFibaro senzor na dvere a oknámagnetický senzor na okna a dveremagnetický senzor na okna a dvere

Fibaro senzor na dvere/okná

49,99 €

Fibaro senzor na okná a dvere zabezpečí Vaše obydlie proti neoprávnenému vniknutiu. Pri neželanom prieniku do obydlia automaticky spustí alarm. Senzor je možné zakúpiť v siedmych farebných prevedeniach.

Katalógové číslo: FGK-101. Kategórie: .

Bližšie informácie

Okenný senzor

SENZOR NA OKNÁ A DVERE

Senzor na okná a dvere FIBARO funguje na princípe Z-Wave. Je napájaný z batérie. Jeho inštalácia slúži na zvýšenie bezpečnosti a pohodlia obyvateľov domu. Pomocou neho máte pod kontrolou uzatváranie dverí, okien, garážových dverí a osvetlenie. Zároveň regulujete využívanie energií a vyhnete sa tak zbytočne vysokým platbám za vyúčtovanie. Senzor na okná a dvere kombinuje funkcie štyroch zariadení – magnetického kontaktu, binárneho vstupu, teplotného senzora a modulu scén.

fibaro magnetický dotykový senzor

fibaro magnetický senzor na dvere a okna

MAGNETICKÝ KONTAKT

Inštalácia magnetických kontaktov zaručí efektívne prepojenie s riadiacou jednotkou Home Center 2. Pri otvorenom okne systém nezapne kúrenie či klimatizáciu, aby sa zabránilo zbytočným nákladom. Pri napojení na vstupné dvere môžete nastaviť automatické zapnutie osvetlenia po ich otvorení. Taktiež Vás ochráni proti vniknutiu neoprávnených osôb do objektu a ponúka nastavenie ďalších podobných možností.

Použitie:

okno window
garážové vrata
brána, výjazdová brána
Dvere a okná
Garážové dvere

Vjazdové brány


BINÁRNY VSTUP

Senzor na okná a dvere dokáže prevziať úlohu v elektroinštalácii bez nutnosti stavebných úprav. Vďaka bezdrôtovému princípu ho stačí pripojiť k ľubovoľnému vypínaču, čo umožní ovládanie ostatných komponentov systému.

magnetický dverový kontakt
dotykový dverový senzor

fibaro teplotné čidlo

TEPLOTNÝ SENZOR

Na vstupy modulu môžete veľmi jednoducho pripojiť teplotný senzor DS18B20, ktorého úlohou je rozšíriť množstvo funkcií riadiacej jednotky Home Center. Teplotný senzor čerpá informácie od magnetického kontaktu a následne podnikne nevyhnutné kroky na zvýšenie pohodlia vo Vašom príbytku.


MODUL SCÉN

Možnosť prednastavenia rozličných scén je jednou z hlavných predností senzoru na okná a dvere. Túto funkciu senzor obsahuje bez nutnosti prvotnej inštalácie v elektrickom zariadení. Obyčajný vypínač stačí pripojiť k modulu a určiť prednastavenú scénu podľa vlastného výberu. Výsledkom je univerzálny a bezdrôtový vypínač pre viacero zariadení.

Fibaro magnetický senzor modul scen

Použitie:

Fibaro magnetický senzor použitie
Tlačidlo pre odchod /príchod spína prednastavené zariadenia

  Pripojíte k klasickému vypínaču  modul Fibaro a udajte, aká prednastavená scéna v HC2 sa má spustiť. Udajte pri koľkých rýchlo po sebe idúcich stlačení sa má scéna spustiť. Tak sa dá jedným tlačidlom spúšťať niekoľko rôznych scén.

Spínač, ktorý v spolupráci s čítačkou RFID otvorí vjazdovú bránu a vráta do garáže, spustí vetranie garáže, rozsvieti svetlá na príjazdovej ceste a nakoniec zavrie bránu.


MALÝ, ALE CHYTRÝ

Senzor na okná a dvere FIBARO je najmenším prvkom svojho druhu na trhu. Navyše je dostupný v rôznych farebných prevedeniach. V kombinácii s miniatúrnymi rozmermi ho vo svojom interiéri ľahko prehliadnete. Jeho schopnosti Vám však nedovolia zabudnúť, že ho doma máte.

Fibaro magnetický dverový senzor, iphone

Fibaro dverový senzor

RÝCHLA MONTÁŽ

Modul je možné jednoducho prilepiť na zvolené miesto pomocou obojstrannej lepiacej pásky. Vďaka nízkej spotrebe energie stačí batériu vymeniť raz za dva roky. Aktuálny stav batérie si môžete kedykoľvek skontrolovať a systém vás v dostatočnom predstihu upozorní na jej vybitie.

Fibaro dverový magnetický senzor

JEDNODUCHÁ INŠTALÁCIA

Pridávanie zariadení do systému FIBARO je mimoriadne nenáročné vďaka priateľskému používateľskému rozhraniu. Inštalácia senzora na okná a dvere Vám nezaberie ani tri minúty.

Ako pridať senzor do riadiacej jednotky Home Center 2?

1) Otvorte sekciu DEVICES a kliknite na tlačidlo “Pridať”.

2) Riadiaca jednotka Home Center 2 nastaví učiaci sa mód.

3) Stlačte servisné tlačidlo na zadnej strane senzora.

4) Váš senzor na okná a dvere FIBARO je pripravený pracovať.

Senzory na okná

SMART UPDATE

Bezdrôtový senzor zahŕňa aj bezdrôtovú aktualizáciu. Automatický update prebieha bez nutnosti zásahu a zvyšuje úroveň vášho pohodlia a bezpečia.

magnetický senzor na okná cena

FAREBNÉ PREVEDENIE

Senzor na dvere a okná je dostupný v siedmych farbách. Vyberte si tú, ktorá Vám najviac sedí do Vášho interiéru a užívajte si nerušene krásu, bezpečie a komfort.

Fibaro magnetické detektory do dverí alebo okien farebne zľadené

Recenzie

Zatiaľ niesú žiadne hodnotenia.

Iba prihlásení zákazníci ktorý tento produkt kúpili môžu produkt ohodnotiť.

NÁJDETE NÁS

KONTAKT

NAJNOVŠIE KOMENTÁRE