fibaro-starter-kit1-420x420
fibaro-starter-kit1-420x420

FIBARO STARTER KIT- (štartovací balík)

Kompletná Z-Wave Fibaro Sada na začatie s inteligentnou domácou automatizáciou.

Obsahuje:

Fibaro Home Center Lite kontrolér
Pohybový senzor
Požiarny senzor
Protizáplavový senzor
Senzor dverí a okien
Inteligentnú zásuvka
Fibaro Aplikáciu – Dostupná pre iOS a Android

Bližšie informácie

Začnite vaše domáce automatizačné dobrodružstvo so sadou Fibaro Starter Kit

Fibaro Starter kit je najjednoduchšia a najľahšia cesta na začatie s domácou automatizáciou. Päť inteligentných zariadení, kontrolujúcich kontrolérom Home Center Lite, pracujúcich “out-of-the-box“ a predstavujúcich chytré riešenie na prevzatie kontroly nad vašim domom.

Chcete vypnúť svetlá keď odchádzate z miestnosti? Chcete sledovať domáce aktivity pokým nie ste doma? Alebo, chcete dostať okamžité upozornenie v prípade neočakávanej udalosti ako je požiar alebo únik vody? Fibaro Starter Kit vám pomôže vykročiť správnou nohou na ceste k domácej automatizácii.

Komfort, štýl, bezpečíe v jednom balení

Fibaro Starter Kit obsahuje päť základných zariadení inteligentné domácnosti a riadiacu jednotku. Uviesť šikovný dom v život je otázka minút. Vďaka Z-Wave a vlastným batériám nevyžadujú zariadenie žiadne stavebné úpravy. Ich pokročilé technológie umožní kontrolovať váš domov odkiaľkoľvek, ušetriť čas aj peniaze a unikátny organický dizajn tomu dodá štýl.

fibaro-starter-kit1-420x420
fibaro-hclite1-420x420

Home Center Lite

Miniaturizovaná riadiaca jednotka je mozgom systému Fibaro. Počúva a riadi všetky bezdrôtové moduly skrze sieť Z-Wave a zároveň je bránou do internetu a domácej Wi-Fi siete. S jej pomocou viete o všetkom dianí v dome (vrátane histórie) a spravujete všetky nastavenia na jednom mieste. Pripojiť sa môžete cez mobilnú aplikáciu alebo webové rozhranie odkudkoli.vlastným batériám Nevyžadujte ZARIADENIE ziadna stavebné úpravy. Ich pokročilé technológie umožní kontrolovať váš domov odkiaľkoľvek, ušetriť čas ai Peniaze a unikátny organický dizajn tomu dodá štýl.olovat váš domov odkiaľkoľvek, ušetriť čas aj peniaze a unikátny organický dizajn tomu dodá štýl.

Detektor pohybu

Informuje vás o všech vítaných i nevítaných hostech, jejich pohybu, množství a také o změnách světla a teploty. Spolu s ostatními moduly může spustit požadované akce: rozsvítit světla, když přijdete, zamknout, když nikdo není doma, či zavolat polici, když je doma někdo, kdo by tam být neměl.

fibaro-detektor-pohybu1-420x420
fibaro-detektor-koure1-420x420

Detektor dymu

Zistí aj tie najmenšie stopy po dyme skôr, než vzplanie požiar. Spolu s ostatnými zariadeniami vykoná potrebné úkony, aby vás ochránil a predišiel šíreniu požiaru. Dokáže vypnúť spotrebiče a v najhoršom privolať hasičov. Vďaka svetelnému a zvukovému upozornenia a správe na mobil viete o všetkom okamžite.

Detektor zaplavenia

O úniku vody sa dozviete, aj keď nebudete doma. Spolu s chytrou zásuvkou môže detektor zaplavenia odpojiť ohrozené spotrebiča. Kúpte si tiež spínač Fibaro a motorizovaný ventil na prívodné potrubie a v prípade poškodenia rúrok nechajte vypnúť vodu. Vďaka odolnému prevedení a senzora teploty tiež dokáže vonku odhaliť námrazu.

fibaro-detektor-zaplaveni1-420x420
fibaro-magneticky-kontakt2-420x420

Magnetický kontakt

Otvorené okná, dvere, vráta od garáže či bránu spozná magnetický kontakt. V elegantnom miniatúrnom prevedení sa skrýva neskutočný potenciál. Nemusíte nič montovať, stačí prilepiť obojstrannou páskou. Môžete ho navyše prepojiť s obyčajným vypínačom a urobiť z neho bezdrôtový ovládač iného zariadenia. Stačí dovnútra vložiť teplotný snímač a môže tiež merať teplotu.

Bezdrôtová zásuvka

Elegantný bezdrôtovo ovládaný adaptér klasické zásuvky, najmenší svojho druhu na svete. Stačí zapojiť. S jeho pomocou dokážete vzdialene a automaticky ovládať akékoľvek zariadenie. Zároveň vidíte jeho aktuálnu i celkovú spotrebu energie. Aby toho nebolo málo, možno ho využiť aj ako nočnú lampičku.

fibaro-bezdratova-zasuvka1-420x420

Recenzie

Zatiaľ niesú žiadne hodnotenia.

Iba prihlásení zákazníci ktorý tento produkt kúpili môžu produkt ohodnotiť.

NÁJDETE NÁS

KONTAKT

NAJNOVŠIE KOMENTÁRE