fibaro-flood-sensor
Fibaro-detektor-vlhkostiFibaro_flood_senzor

Fibaro senzor vytopenia

59,99 €

Fibaro senzor vytopenia sa postará o to aby Váš domov ostal v bezpečí pred vodou. Senzor v spolupráci s Home center lite dohliadne nato aby ste sa o všetkom včas dozvedeli.

Katalógové číslo: FGFS-101. Kategórie: .

Bližšie informácie

Fibaro detektor uniku vody

PRAKTICKÝ A KOMPAKTNÝ

Hlavnými prednosťami detektoru zaplavenia FIBARO sú pokročilá technológia, praktickosť a moderný dizajn. Nevyžaduje žiadnu údržbu či zložitú inštaláciu. S mimoriadnou presnosťou vás upozorní na hrozbu zaplavenia a prudký nárast či pokles teploty.


INŠPIROVANÝ PRÍRODOU

Vzhľad detektoru zaplavenia je inšpirovaný kvapkou vody. Môže existovať samostatne, no dokáže sa aj spájať a vytvárať celistvý a efektívny systém. Tvar vodnej kvapky je dokonalý, preto bol pre dizajn detektoru zaplavenia FIBARO vhodnou predlohou. Lesklý plastový povrch a vysoko kvalitný materiál zaručujú jeho bezchybnosť už na prvý pohľad.

flood_image_1
Detektor uniku vody  od značky Fibaro

SKVELÝ UNIVERZÁL

Detektor zaplavenia FIBARO ponúka obdivuhodné množstvo možností – môže byť napájaný z elektrickej siete i batérie a dá sa pripojiť k akejkoľvek zabezpečovacej ústredni pomocou výstupného terminálu. Prípadné poplašné správy posiela bezdrôtovo i po drôtoch.

 

OCHRANA PROTI POHYBU

Premiestnenie detektoru môže znamenať obmedzenie jeho plnej funkčnosti. Preto obsahuje vstavaný senzor pohybu, ktorý okamžite upozorní riadiacu centrálu na podozrivú manipuláciu. Sám si tak zabezpečí bezproblémovú a nepretržitú činnosť.

 

JEDEN DETEKTOR Z VEĽKÝM MNOŽSTVOM MOŽNOSTÍ

Náš detektor zaplavenia nemá takmer žiadne obmedzenia. Môžete ho napájať z batérie alebo z elektrickej siete (jednosmerných 12 V nebo 24 V). Pomocou výstupnému terminálu ho môžete pripojiť k ľubovoľnej zabezpečovacej ústredni. Oproti tomu vstupný kontakt vám umožní pripojiť vonkajšie čidlo vody či hladiny, ak by umiestnenie celého detektora bolo nepraktické alebo nemožné.

Fibaro vodný senzorNapájanie na bateriu
či zo sieťe
Fibaro vodný senzor Drôtový
i bezdrôtový

Napájanie na batériu či zo siete

Detektor zaplavenia môžete pomocou 12/24 Vjs alebo batéria, ktorá vám vydrží až 2,5 roka prevádzky.

Integrácia zabezpečovacích systémov

Výstupné kontakty umožňujú pripojenie na prakticky všetky dostupné zabezpečovacej ústredne.

 

Drôtový aj bezdrôtový

Informácie o poplachu posiela ako bezdrôtovo (Z-Wave), tak aj po drôtoch (výstupný kontakt).


Fibaro ochrane opatrenia pre bezpečie deti

DÔKLADNÉ ZABEZPEČENIE

Ochrana pred neoprávneným otvorením, vypnutím či zničením je samozrejmou súčasťou vybavenia detektoru zaplavenia FIBARO. Pri odhalení neodôvodneného zásahu sú obyvatelia domu upozornení prostredníctvom mobilného telefónu, tabletu či emailu


VARIABILNÉ UMIESTNENIE

Vďaka tomu, že detektor môžete nainštalovať na ťažko dostupných miestach, o potenciálnych problémoch s vodou u vás doma sa rýchlo dozviete. Na naozaj netradičných a nepraktických miestach môžete využiť externý senzor so sofistikovaným vysúvacím mechanizmom.

Detektor Fiabro potencionalnych hrozieb
fibaro detektor potencionálnych hrozieb únikov vody

Pozrite si ako funguje FIBARO senzor vytopenia


Recenzie

Zatiaľ niesú žiadne hodnotenia.

Iba prihlásení zákazníci ktorý tento produkt kúpili môžu produkt ohodnotiť.

NÁJDETE NÁS

KONTAKT

NAJNOVŠIE KOMENTÁRE