wireless termostatická radiátorová hlavica

Termostatická radiátorová hlavica

65,99 €

Bezdrôtová radiátorová hlavica Danfoss Living Connect Z umožňuje inteligentné riadenie vykurovania. Spolu s riadiacou jednotkou Home Center Lite je možné vytvoriť vysoko citlivý systém regulácie teploty. Vykurovanie môžete bezdrôtovo ovládať odkiaľkoľvek prostredníctvom PC, tabletu alebo mobilného telefónu.

Katalógové číslo: DF-LC-Z. Kategórie: .

Bližšie informácie

Termostatická radiátorová hlavica Living Connect Z

Termostatická hlavica na radiátor

REGULÁCIA TEPLOTY

Inteligentnú bezdrôtovú radiátorovú hlavicu Danfoss Living Connect Z stačí pripojiť na radiátor a riadenie teploty jej môžete smelo prenechať. Hlavica sa sama naučí regulovať teplotu vo Vašich priestoroch.

termostatická hlavica z predu
Termostatická hlavica ovládaná notebookom

V riadiacej jednotke Home Center 2 môžete nastavenia zmeniť a spustiť rozličné časové programy i režimy.


Dokonalé prevedenie – inteligentná a tichá

Výhodou hlavice Living Connect Z je moderný dizajn (získala ocenenie Red Dot Design Award) aj práca v absolútnej tichosti. V prevádzke vydrží až dva roky na jedno nabitie. Výmena batérií Vám zaberie len niekoľko sekúnd.

Termostatická radiátorova hlavica spolupracujúca zo zariadeniami Fibaro

Jednoduchá montáž nevyžadujúca žiadne káble

Termostatická hlavica a vladanie batérií
usadenie termostatickej hlavice na radiátor

Zložte pôvodnú hlavicu

Zložte povodni hlavice. Podľa typu Vášho ventilu nasaďte Redukcia (v balení ŠÚ najbežnejšie typy pre RA a K). Vložte batérie do Novej hlavice Danfoss.

Nasaďte redukciu na ventil

Balenie hlavice Danfoss obsahuje redukcia pre dva najpoužívanejšie typy ventilov RA a K. Na objednávku sú dostupné redukcia pre v podstate ľubovoľný ventil. Redukciu iba naskrutkujete na ventil.

Nasaďte novú hlavicu

Prepnite hlavicu Danfoss do tzv. Montážneho režimu a naskrutkujte ju na redukciu. Sama sa pritiahne k ventilu. Potom ju stačí len prihlásiť k Home Center 2 a môžete si nastaviť požadovanú teplotu či rovno časové programy.


ŠETRÍTE PENIAZE AJ ENERGIU

digitálna Termostatická hlavica na regulovanie teploty

Bezdrôtová radiátorová hlavica je výborným pomocníkom v domácnosti vďaka mnohým inteligentným funkciám. Automatickým zabezpečením pri veľmi nízkych teplotách chráni okolie aj bez nutnosti zapnutého vyhrievania, pri otvorení okna uzavrie prívod tepla, aby zamedzila plytvaniu. Ventil je pod kontrolou i mimo vykurovacej sezóny, takže je chránený pred zatuhnutím. Batériové hlavice Danfoss môžete doplniť spínacími modulmi Fibaro a regulovať tak aj podlahové vykurovanie.


Recenzie

Zatiaľ niesú žiadne hodnotenia.

Iba prihlásení zákazníci ktorý tento produkt kúpili môžu produkt ohodnotiť.

NÁJDETE NÁS

KONTAKT

NAJNOVŠIE KOMENTÁRE